Задля зручності водіїв й уникнення заторів ремонти виконують у нічний час

Ремонтні роботи починають приблизно о дев’ятій вечора. Зокрема, вони були проведені на розі проспекту Соборного та вулиці Дніпровської. На цьому перехресті через значне транспортне навантаження покриття просіло, а подекуди навіть утворились ями. Місцеві жителі й самі автомобілісти кажуть, що оновлення дороги було вкрай необхідне.

Роботи здійснюють вночі, аби не заважати руху транспорту й уникати заторів на дорогах. На цій ділянці підрядники за 2 тижні оновлять майже 4 тис. кв.м асфальту по обидві сторони руху.

Крім того, планують оновити покриття ще на трьох дорогах. Серед таких – перехрестя вулиць Лермонтова та Якова Новицького, проспекту Маяковського і вулиці Сталеварів з проспектом Соборним.

– Протягом 4 днів займаємося фрезеруванням асфальтобетону на проспекті Соборному, знімаємо старе покриття, яке було вже в дуже поганому стані. Далі зможемо розпочати асфальтування. Гарантія на новий асфальт – три роки. Якщо щось із ним станеться, будемо виправляти за свої кошти, – зазначив заступник головного інженера ТОВ “ОНУР Конструктіон інтернешнл” Олександр Цвященко.

Читайте також: У Запоріжжі ремонтують важливий трамвайний переїзд