Ринок праці, як і економіка України, у зв’язку із військовою агресією рф долає нелегкі часи. Значна кількість роботодавців зупинила або скоротила свою діяльність. Але, не дивлячись на ситуацію, ряд підприємств продовжує свою роботу. В Запоріжжі традиційно зберігається тенденція щодо найбільш затребуваних вакансій саме робітничих професій таких, як: токар, швачка,  електромонтер, слюсар, та ін.

Станом на 07.11.2022 року в базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується  понад 700 пропозицій роботи. Серед яких  є наступні:

КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” (оператор котельні, стропальник, майстер дільниці);
ПАТ “ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО” (електромонтер з обслуговування підстанції, маляр, монтажник-складальник металопластикових конструкцій);
ПРАТ “ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ” (коваль на молотах і пресах, слюсар-ремонтник, машиніст крана (кранівник));
ПРАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ” (терміст, модельник дерев’яних моделей, токар).

Крім того, на сьогодні гостру кадрову потребу мають підприємства групи «Метінвест», зокрема це робочі місця в м.Запоріжжя, м.Покровськ Донецької області та Кам’янське Дніпропетровської області. В нашому місті працевлаштуватись можна на заводи: «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запорізький ливарно-механічний завод» на такі посади як: слюсар-ремонтник, газівник, верстатник широкого профілю, апаратник та інші.

“Умови праці оптимальні,  офіційне працевлаштування,  рівень заробітної плати понад 12 тисяч грн. З пропозиціями роботи можна ознайомитися безпосередньо в центрах зайнятості або ж Центрі кар’єри Метінвест”, – розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Заробітна плата в наявних вакансіях служби зайнятості коливається від мінімальної до 24500 грн. Наприклад,

– ПРАТ “ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ”, посада – майстер з ремонту устаткування, розмір з/плати складає 24,5 тис. грн.;
– “ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАВТОДОР”, головний бухгалтер, з/плата 20,6 тис. грн.
– ТОВ “НІБУЛОН”, головний енергетик, з/плата – 16,7 тис. грн.
– ТОВ “ГАНДІКАП” пропонує працевлаштуватись на посаду стоматолога з окладом 20 тис. грн.
– ОБЛАСНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ запрошує на роботу лікаря-психіатра з розміром зар. плати 20 тис. грн. та інші.

До речі, ознайомитися з вакансіями можна декількома способами: відвідати найближчий центр зайнятості, на сайті державної служби зайнятості або на єдиному порталі вакансій.

Додаткову інформацію можна отримати у Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0800336728.

За матеріалами ОЦЗ