У Запоріжжі зміниться робота «Пунктів Незламності».

Згідно з рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, з 15 квітня у Запоріжжі буде оновлено формат та графік роботи «Пунктів Незламності» на весняно-літній період 2023 року.

У Запоріжжі, як і в інших регіонах країни, «Пункти Незламності» розгорталися для того, щоб людям у разі потреби було куди звернутися за допомогою: зігрітися, зарядити телефон, отримати першу медичну допомогу тощо.

У місті було відкрито близько 200 «Пунктів Незламності». В кожному районі їх організовували міська та обласна влада, а також Державна служба з надзвичайних ситуацій і Пенсійний фонд України. Найближчим часом планується відкриття ще 16.

Разом з тим, з 15 квітня частина «Пунктів Незламності» переводиться у «сплячий режим». Тобто вони будуть у режимі готовності до відкриття.

Ці «Пункти Незламності» залишаться оснащеними всім необхідним та у найкоротший термін зможуть розпочати роботу в звичайному режимі.Так, після відкриття всіх запланованих пунктів та переведення частини в «сплячий» режим у Запоріжжі залишиться 74 діючих міських «Пунктів Незламності» та 83 у «сплячому режимі»: Вознесенівський район – 13 (15 у «сплячому режимі»); Дніпровський район – 13 (12 у «сплячому режимі»); Заводський район – 8 (9 у «сплячому режимі»); Комунарський район – 11 (11 у «сплячому режимі»); Олександрівський район – 6 (10 у «сплячому режимі»); Хортицький район – 8 (12 у «сплячому режимі»); Шевченківський район – 15 (14 у «сплячому режимі»).

Перелік міських «Пунктів Незламності», розташованих у Запоріжжі, можна знайти на сайті міськради за цим посиланням.