15 травня о 15 годині Народний ансамбль запорізької поліції «Пернач» запрошує всіх шанувальників української пісні на свій концерт до ПК «Титан» (вул.Перемоги, 131). Вхід вільний.

В програмі виступу – пісні, які вже стали символами «Пернача», полюбилися запорожцям та нові вокально-хореографічні композиції. Традиційно «Пернач» підготував багато сюрпризів – постановочних сюжетних номерів та інсценувань. Всім гостям «Пернач» подарує незабутню зустріч з народною, авторською піснею та гарний настрій.

Сьогодні колективу властива особлива манера виконання пісень – з театралізацією, народним темпераментом та звитягою. «Пернач» був неодноразовим гостем на Першому Національному каналі, а 2012 року співав на Майдані Незалежності, цей концерт транслювався в прямому ефірі.

Керівник ансамблю «Пернач» Олександр Мацкевич розповідає:

Ми завжди намагаємося довести , що народна пісня не має кордонів, бо це джерело народної душі. В активі “Пернача” – поїздки до Польщі, Болгарії, Білорусі. В репертуарі колективу є болгарські, польські, білоруські пісні, які ми привезли із подорожей. Сьогодні на хвилі патріотизму, який вирує в українському суспільстві, ми пропонуємо слухачам чимало цікавих українських народних та авторських пісень. Не обійшли ми увагою й події на Сході України: разом зі своїми колегами з шоу-групи “02” виступали перед захисниками нашої Батьківщини в Краматорську, давали концерт у польовому госпіталі. Ми виступали в багатьох містах і селах України, але наш улюблений глядач – запоріжці. Ми вдячні глядачам за любов, щиро вдячні за підтримку «Пернача» керівництву обласного управління поліції.