«За перше півріччя запорізькі платники спрямували до держбюджету 2,4 мільярда гривень», – про це повідомляє в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Ці показники випереджають минулорічні надходження за перше півріччя на 688 мільйонів.

– Серед основних чинників зростання надходжень – детінізація податків та, зокрема, запровадження автоматизованого адміністрування податку на додану вартість. Усього з початку року платники перерахували 1 мільярд 62 мільйони гривень ПДВ, що на 335 мільйонів більше, ніж торік, – підкреслила Юліана Козаченко.

За шість місяців податку на доходи фізичних осіб було сплачено 847 мільйонів, що на 234,8 мільйона перевищує рівень січня-червня минулого року та на 63 мільйони  – прогнози на цей рік.

Як повідомляє Головне управління ДФС у Запорізькій області, підприємства області забезпечили 316,5 мільйона гривень податку на прибуток, що на 56,2  мільйона більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Виконання індикативів на поточний рік склало 101,5 відсотка, понадпланово бюджет отримав 4,6 мільйона.

Юліана Козаченко зазначає, що військового збору надійшло на 29,2 відсотка або на 43,8 мільйона більше, ніж торік. Загалом за це півріччя запорізькі платники збагатили військовий бюджет на 193,7 мільйона гривень.