Робота міліціонерів, як відомо, небезпечна і важка. Часто навіть ризикуючи власним життям, їм доводиться захищати спокій на наших вулицях. Та трапляються випадки, коли в обмін на своє життя правоохоронці рятують його іншим.
Шестеро співробітників міліції із Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей прибули в столицю для несення служби з охорони громадського порядку під час проведення “Евро-2012”. 14 червня у правоохоронців був вихідний, і всі разом вони відпочивали на березі озера поруч з санаторієм “Пуща Водиця” в Оболонському районі Києва.
Старший оперуповноважений сектора карного розшуку Оріхівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області старший лейтенант міліції Вадим Гутник розповів, що, стоячи на березі, раптом почув крики дітей. “Допоможіть, тонемо!” – саме ці слова змусили його без жодних вагань кинутися у воду до двох маленьких дівчаток, які борсалися на поверхні і захлиналися. Підплив до однієї з них і підтримав, та на його очах інша дитина пішла під воду. В той момент Вадим пірнув і вже на чималій глибині знайшов та підхопив дівчинку, що утопала. А тим часом оперуповноважений сектора карного розшуку Запорізького міського управління лейтенант міліції Андрій Глеба разом з колегами із інших областей вже поспішали на поміч своєму товаришу, рятуючи другу “полонянку” з води.
Обох їх міліціонери винесли на берег, де одразу ж зробили дітям штучне дихання.
Лише через кілька хвилин після цього нещасного випадку до дітей підійшли їхні батьки, які неподалік готували їжу на вогнищі. Там на місці з’ясувалося, що врятовані – сестрички. Одній дівчинці – 8 років, іншій – 11. Плавати жодна з них не вміла, втім, коли дорослі відволіклись, самі без дозволу пішли купатися. Батьки дівчаток були безмежно вдячні міліціонерам за те, що відвернули жахливу трагедію.
На щастя, зараз життю сестричок нічого не загрожує. В лікарні, куди їх доставили після цього інциденту, медики надали їм необхідну допомогу.