Депутати від Партії “Єднання” допомагають міським лікарням за рахунок депутатських фондів

Запорізькі лікарні отримують необхідне обладнання та допомогу у вирішенні різних проблем.Так, депутат міськради від Партії Володимира Буряка “Єднання” Інна Бочарнікова допомогла лікарні екстренної допомоги.

“Колектив міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги звернувся до мене, як до депутата, з проханням замінити стару лампу в операційній. Надала фінансову допомогу за рахунок якої, лікарня придбала сучасну безтіньову лампу”, – розповіла депутат.

Також підтримує лікарні депутат від Партії “Єднання” Сергій Ільченко. До нього про допопомогу звенулось керівництво ЦПМСД №5. Наразі триває реконструкція закладу, однак існує проблема накопичення на проїжджій частині опадових вод, що призводить до затікання підвалу, де знаходиться відремонтована актова зала, електрощитова, склади.

267037102_2073440226147410_7587556355257947888_n

“Організував зустріч представників лікарні, Хортицької адміністрації та КП «Водоканал». Обговорили всі можливі шляхи розв’язання проблеми. Також направив депутатське звернення до департаменту охорони здоров’я, районної адміністрації та УКБ з проханням внести зміни до проєкту термомодернізації будівлі та передбачити водовідвід з території лікарні”, – доповів Сергій Ільченко.