Запорізькі курорти користуються великою популярністю – рейтинг від Google


За пошуковими запитами з’ясувалося, що українці цього року найчастіше цікавляться відпочинком у Бердянську та Кирилівці

Як повідомляє Google Україна, користувачі найчастіше шукали варіанти відпочинку саме в Бердянську, а також Карпатах і Одесі. Запорізький курорт в Кирилівці також не пасе задніх, й займає 4 місце в рейтингу популярних напрямків для відпочинку в Україні. А повний список найцікавіших та затребуваних курортів ось такий:

 1. Бердянськ
 2. Карпати
 3. Одеса
 4. Кирилівка
 5. Затока
 6. Генічеськ
 7. Лазурне
 8. Крим
 9. Залізний Порт
 10. Урзуф
Навіть в умовах карантину деякі українці планують відпочинок за кордоном. Вже який рік поспіль Туреччина залишається привабливою для наших громадян за рівнем сервісу та ціновою політикою. На другому місці, за традицією, Єгипет, а на третьому – Болгарія. Також українці відкривають для себе ті країни, які не підлягають суворим карантинним обмеженням. Наприклад, це такі країни як Чорногорія та Хорватія. В цілому гаряча десятка закордонних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає так:
 1. Туреччина
 2. Єгипет
 3. Болгарія
 4. Грузія
 5. Кіпр
 6. Греція
 7. Чорногорія
 8. Хорватія
 9. Туніс
 10. Іспанія

У ці країни слід вирушати на відпочинок, попередньо ознайомившись з епідеміологічною ситуацією там, та правилами для туристів, які приїхали з України. Сайт “Запорозька Січ” вже писав про те, де та як можна здати ПЛР-тест на коронавірус, якщо буде така необхідність.

Наступний запис Запорізьким медикам обіцяють підвищити зарплати

Попередній запис Президент України нагородив запорізьких металургів та гірників

Подібні записи