Зібрали для вас родзинки в найпопулярніших місцях відпочинку

Море, сушені бички, гарячий пісок і вигуки пляжних продавців «Креветки! Гаряча кукурудза!». Мабуть, це і все, що знають та пам’ятають відпочивальники. Зрозуміло, головне – це море. Але вже на третій день такий відпочинок починає набридати й хочеться чогось цікавенького.

Розваги в Бердянську

Місто Бердянськ – популярне курортне місто України, справжня перлина Азовського моря. Цей курорт набув статус державного значення і є улюбленим місцем відпочинку для багатьох українців і гостей із ближнього зарубіжжя.

Переважна кількість відпочиваючих на запитання про розваги в цьому місті згадає «Луна-парк». Дійсно, центрифуга, лавина, молот, височенна карусель і безліч інших атракціонів обов’язково доставлять задоволення і додадуть драйву відпочинку. А для маленьких дітей і підлітків в «Луна-парку» є свої атракціони – швидкісні машинки, надувні гірки та каруселі. Тут ви зможете сфотографуватися і подивитися на незвичайних тварин: від сови до єнота і зануритися в іншу епоху завдяки можливості одягнути вбрання з минулого.

Зарядитися позитивними емоціями можна і в бердянському дельфінарії, де доброзичливі дельфіни і морські котики дарують феєричне шоу із безліччю трюків та зворушливу романтичну програму із танцями. З мешканцями дельфінарію можна сфотографуватися, разом поплавати.

Також справжнє літне задоволення – аквапарк Бердянська із безліччю гірок, хоча ціна за вхід може і трохи охолодити бажання розважатися.

аквапарк у Бердянську

Катання на кайтах – для екстремалів. Якщо взимку любителі їдуть в гори заради катання на лижах, то влітку усі вони їдуть на море заради катання на кайтах. У Бердянську, як правило, переважає вітряна погода, і тому для заняття кайтсерфінгом тут просто ідеальні умови. Кайтери збираються на Бердянській косі і вибирають, де їм кататися цього дня – або на хвилях, або по гладі. Річ у тім, що на косі завжди є і хвилі, і штиль, необхідно тільки вибрати бік – затока або відкрите море.

Кирилівка

Плануючи свою відпустку в Кирилівці, заздалегідь необхідно визначитися із типом відпочинку. Якщо Ви шукаєте розваг і плануєте відвідати цікаві місця, то зверніть свою увагу на бази відпочинку саме в центральній частині селища. На набережній, уздовж центрального пляжу Кирилівки розташовуються улюблені місця відпочинку молоді. Тут зосереджена велика кількість нічних клубів, барів і пляжних дискотек. Також тут знаходяться Луна-парк і Сафарі парк. Луна-парк у Кирилівці

Тому ця частина курорту практично ніколи не спить, а вечірні ліхтарі і лампочки створюють враження святкового карнавалу. У Луна-парку поруч із чортовим колесом розташовується акваріум з великою кількістю екзотичних риб. Друге місце, куди варто заїхати в пошуках веселощів – в’їзд на Федотову косу і її початок. При виїзді з центральної частини Кирилівки розташований найбільший аквапарк України.

Ostrov-Sokrovishch-Kirillovka-1

 

Звичайно, в будь-якому стані Азовське море, розбурхане або спокійне, надає шанс для розваг. По всьому морському узбережжю Кирилівки відпочиваючим пропонують великий вибір пляжних атракціонів. Тут встановлені великі і маленькі надувні водні гірки, батути, дитячі лабіринти. По морю можна розсікати на катерах – швидкісних або прогулянкових. Відпочивальники можуть покататися на бананах або водних лижах, відправитися в морську прогулянку на катамаранах або водних мотоциклах.

Приморськ

Приморськ – це спокійне і тихе містечко, яке розташоване на березі Азовського моря. Це не те місто, в яке варто їхати за яскравими розвагами, дискотеками або гучними тусовками, їх там просто немає. За всім цим краще відправитися в сусідній Бердянськ, який знаходиться всього у пів годині їзди, тому у молоді Приморськ не користується великою популярністю. Тут немає аквапарків, дельфінаріїв, дискотек. Приморськ створений для спокійного, неквапливого і розміреного відпочинку, скоріше, сімейного.

Головною визначною пам’яткою курорту вважається Свято-Троїцький Храм, що має незвичайну форму і є державним пам’ятником архітектури. У місті також є будівлі споруди ХIХ століття: Приморський краєзнавчий музей, де знаходиться колекція кам’яних половецьких фігур «баб», і Українсько-болгарський ліцей. Ще Приморськ відомий завдяки своїм підземеллям, раніше в них можна було потрапити прямо з центру міста.

phoca_thumb_l_DSC03941

Любителям природи пропонуються виїзні екскурсії до заповідників на Обіточній косі, на Бирючий острів і в «Асканію Нова». Саме тут можна побачити рідкісних представників флори і фауни, які занесені до Червоної Книги.

Доля цього місця склалася так, що пріоритетним напрямком розвитку Приморська одразу стало саме санаторно-курортне лікування, завдяки чому до цього дня тут немає промислових підприємств, і природа залишається чистою, незайманою. Сюди приємно приїжджати всією сім’єю і набиратися сил. Невелика глибина в Бердянській затоці робить безпечним купання навіть найменших дітей, а той факт, що вода вже у травні прогрівається аж до 26 градусів – ще один серйозний аргумент на користь цього чудового куточка Запоріжжя.

Примпосад

Приморський Посад, або як його скорочено називають Примпосад, – курортна зона в Запорізькій області. Багато з тих, хто хоч раз там відпочивав, скажуть, що це місце до неподобства тихе і спокійне. Але навіть тут можна знайти варіанти, як весело і цікаво провести час.

Тут під час відпочинку не дадуть занудьгувати гостям пляжні розваги. На узбережжі працюють надувні гірки, катамарани, гідроцикли. Екстремали можуть покататися на бананах і плюшках.

Якщо ви любитель риболовлі – то це найкраще місце для відпочинку. Тут спробувати свої навички у риболовлі можна як з берега, так і вийти у відкрите море. А якщо у вас немає човна, то можна просто домовитися з місцевими рибалками, які за символічну плату допоможуть вам із цією проблемою, а то і зовсім безкоштовно дозволять скласти компанію.

А у випадку, коли ви не хочете з року в рік жити на одних і тих самих базах, і хочеться чогось нового, ви можете спробувати автокемпінг і повністю розпоряджатися умовами проживання самостійно.

Тож не варто обмежувати себе тільки відпочинком на пляжі. Ловіть будь-яку можливість розважитися та набратися позитивних емоцій яких вистачить до наступного літнього сезону.

Читайте також: Як запоріжцям спланувати відпочинок влітку без моря та пляжу