В умовах постійних перепадів температури атмосферного повітря, в результаті танення і замерзання снігу, льоду, на покрівлях будинків у Запоріжжі почали утворюватися бурульки. Запорізькі комунальники проводять роботи з видалення бурульок. Їх виконує комунальне підприємство «Запорожремсервис».

Як розповів начальник КП «Запорожремсервис» Сергій Ращепкин, зараз задіяно чотири бригади. У розпорядженні кожної з бригад є автовишка. За два дні роботи вже виконані на близько тридцяти-сорока будинках.

– В основному бурульки утворюються на будинках з «шатровими» покрівлями. На інших будинках ця проблема не актуальна, але буває, що бурульки з’являються і на будинках з плоскими дахами. В першу чергу роботи виконуються на тих будівлях, де проблема бурульок виникає щорічно, а також за зверненнями жителів, – зазначив Сергій Ращепкин.

Інформацію про наявність бурульок на тому чи іншому будинку запорожці можуть повідомляти в службу «15-80» та КП «Наше місто», після чого вона буде передана фахівцям «Запорожремсервиса».

– На малоповерхових, наприклад двоповерхових будинках бурульки оббивають знизу, на більш високих будинках для того щоб дістатися до покрівлі використовується автовишка, – розповів Сергій Ращепкин.