Як повідомляє адміністрація концерну «Міські теплові мережі», фахівці підприємства продовжують роботу по зниженню обсягів підживлення теплових мереж водою. У січні 2017 року, порівняно з груднем минулого року, обсяги підживлення мереж вдалося знизити більш ніж на три з половиною тисячі кубічних метрів. Це дозволило зекономити майже 160 тисяч гривень.

Відзначимо, для забезпечення стабільної роботи теплових мереж концерн «МТМ» забезпечує їх постійне підживлення хімічно очищеною водою. Собівартість одного кубометра такої води становить 46,09 гривень за метр кубічний (з ПДВ – 58,7 гривень) за кубічний метр. Для того щоб знизити обсяги підживлення фахівці концерну активізували роботи з обстеження технічного стану мереж, виявленню витоків.

Зниження обсягів підживлення теплових мереж вдалося домогтися завдяки постійній роботі з пошуку витоків на внутрішньобудинкових мережах, регулярним перевіркам технічного стану квартальних і магістральних теплових мереж.

Зазначимо, в листопаді обсяги підживлення тепловикам були знижені більш ніж на двадцять тисяч кубічних метрів. У результаті економія склала понад 1,2 мільйона гривень. У грудні – на 13 тисяч кубічних метрів (економія – 764 тисячі гривень). В результаті загальна економія за три місяці склала понад 2,1 мільйона гривень.