У Першому міжнародному відкритому чемпіонаті Національної поліції України з багатоборства кінологів, що проходив на Закарпатті з 26 по 29 вересня, взяв участь інспектор  кінологічного центру Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Сергій Головко разом зі своїм чоторилапим напарником – собакою на ім’я Форс. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Конкурентами нашої команди були 35 учасників із різних регіонів України, а також сусідніх держав. У загальному заліку Сергій Головко та пес Форс посіли третє місце, при цьому поступившись представникам Чехії та кінологам з Національної гвардії України.

Сергій постійно тренує свого «товариша по службі», тому Форс перебуває у відмінній фізичній формі. Тож такі високі результати змагань запорізької кінологічної команди є цілком очікуваними та заслуженими.

«Це мій брат і найкращий друг. Форс дуже відданий. Я його люблю, поважаю і доглядаю. Собакою треба жити, щоб розуміти його і встановити контакт. Ми щодня маємо пробіжку. Влітку часто купаємося у Дніпрі», – розповів кінолог Сергій Головко.22089651_1291778400968846_6700308465700302643_n

Кінологам та їх вихованцям доводилося демонструвати свою майстерність у таких дисциплінах, як подолання 200-метрової смуги з перешкодами, брання сліду та затримання злочинця, у тому числі – зі зброєю. Наші конкурсанти стали кращими у номінації з вибірки псом людини.

 

Сергій Головко розповідає, у повсякденній службі Форс спеціалізується на розшуковій роботі. На день команда має 3-4 виїзди. Службовий пес має історію, багату на досягнення – Форс працював у розшуку в зоні проведення антитерористичної операції.