Цими вихідними у “Книгарні Є” відбувся майстер клас для юних запоріжців зі створення незвичних малюнків. Дітвора, натхненна твором “Зимова казка” українського письменника Олеся Ільченка, створила власні ілюстрації до неї. Діти малювали ялинки, припорошені снігом, сніговиків, та улюблених казкових героїв.

TNT 0321_01.MP4_snapshot_00.48_[2018.01.15_16.01.05]9-річна Єва розповідає, робота над такою картиною — доволі складний процес, вимагає неабияких старань та фантазії.

– Спочатку ми намалювали контури олівцем, потім замазали необхідні ділянки клеєм. Зверху посипали манкою. Довершили малюнки кольоровими олівцями. Я намалювала Снігову Королеву, – розповіла учасниця майстер-класу Єва Писаренко.

У книгарні впевнені, що такі майстер-класи розвивають творчі здібності дітей. А майже всі їх учасники — постійні відвідувачі. Подібні заходи відбуваються кожної суботи, однак своїх маленьких відвідувачів у книгарні намагаються дивувати та навчати щодня.

TNT 0324_01.MP4_snapshot_01.06_[2018.01.15_16.00.37]– На таких заходах ми прививаємо дітям любов до літератури, до української мови, до малювання. Вони дуже люблять до нас ходити і створювати щось своїми руками. До Нового року ми створювали ялинку з цукерок, закладки для книжок,створили книжку спогадів за цілий рік — так званий підсумок року. Створили та передали листівки для воїнів АТО, – зазначає координатор дитячих подій Вероніка Безверха.