Депутати у Запоріжжі зібрались на 53-тю сесію міської ради

На порядку денному – більше 20 основних питань, ще низка проєктів винесені на додатковий розгляд. Серед найважливіших – питання виділення додаткових коштів на виплату заробітної плати працівникам соціальної сфери.

Місто недоотримало субвенцію з державного бюджету, тому є необхідність відшукувати додаткове фінансування за рахунок скорочення видатків на міські програми. Зокрема, 35 млн грн будуть виділені на зарплати представникам освітньої галузі. Ще 9,8 млн гривень необхідно спрямувати на оплату праці медиків.

Крім того, відбулось скорочення фінансування проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми. Кошти на її реалізацію також виділялись в якості субвенції з державного бюджету. У Запоріжжі в рамках цієї програми відбувались відновлення школи № 53, яка постраждала від пожежі, реконструкція Малої гуманітарної академії та Міського палацу дитячої та юнацької творчості. Фінансування цих об’єктів скорочене на загальну суму 21 млн грн. Оскільки роботи на об’єктах вже розпочаті, це означає, що місто змушене буде шукати кошти на їх продовження за рахунок власного бюджету.

Читайте також: Юні вихованці запорізького “Металурга” отримали нову форму та інвентар