Призначене на сьогодні засідання знову не відбулось через відсутність кворуму

Депутати фракцій «Слуга народу», «ОПЗЖ», «Європейська солідарність», «Нова політика», «Партії Шарія» два рази поспіль зривали роботу міськради. Не прийшли народні обранці так званої “більшості” й сьогодні. Мер Запоріжжя Володимир Буряк був змушений вкотре закрити засідання, але зазначив, що готовий збирати сесії хоч щодня, допоки депутати не почнуть виконувати свої зобов’язання.

Міський голова зауважив, що депутати “як у пісочниці” поставили свої політичні інтереси вище інтересів більш ніж 700 тисяч мешканців Запоріжжя!

– Третя спроба зібрати сесію Запорізької міської ради провалилася, дякуючи так званій політичній більшості. Бачте, не подобається їм, що я звільнив з посади секретаря Анатолія Куртєва – чого від мене вимагав закон, адже той грубо порушив антикорупційне законодавство! Ганьба! Соромно за депутатів, через яких працівники медичних закладів і вчителі залишилися без зарплат, захисники, що брали участь у АТО й ООС – без земельних ділянок, навчальні заклади – без ремонтів, соціально незахищені категорії людей, зокрема й діти загиблих на Донбасі бійців – без грошей на існування, – наголосив на своїй сторінці в “Фейсбуці” Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що на засідання не прийшли навіть більшість заступників, які призначені за поданням так званої коаліції та зобов’язані бути на робочому місці. Але й відповідальність, за словами Володимира Буряка, буде за тими, хто очолює відповідні напрямки.

– Не буде доріг і благоустрою – питаємо з «Європейської солідарності», без виплат залишаться вчителі та соціально незахищені категорії – це в нас такі «Слуги народу», якщо буде зірвано опалювальний сезон – це відповідальність «Нової політики», ветерани без землі – ОПЗЖ, ви до відповіді, та й «Європейська солідарність», яка, на диво, також не збирається підтримувати бійців АТО й ООС, – зазначив Володимир Буряк.

Мер закликав не використовувати проєкти рішень, від яких залежить спокій у місті, як важелі тиску та боротьби, та підкреслив, що збиратиме сесії хоч щодня для того, аби виконувати те, для чого владу обрали містяни.

– Я буду на роботі – працюватиму разом із депутатами партії «Єднання» та департаментами й управліннями міськради. В мене в планах поїздок на закордонні курорти, на відміну від депутатів і їхніх політичних босів, немає! Годі ховатися, відповідальність вас наздожене, – резюмував Володимир Буряк.

Нагадаємо, вже майже місяць депутати не приходять на засідання.

Читайте також: Мер Запоріжжя святкує день народження