8 квітня було здійснено своєрідну інспекцію підготовки до літнього сезону Центрального та Правобережного пляжів. Директор КП «Титан» Лариса Іщенко, яке займається впорядкуванням пляжів, знайомила депутатську комісію зі своїм господарством та з його нагальними потребами.

На цій виїзній нараді також були присутні представники інституту «Запоріжпроект», який виконав проект перетворення дикого пляжу в Заводському районі на цивільне місце відпочинку. Якщо сесія міськради дасть згоду, то «Запоріжпроект» займатиметься такими ж масштабними перетвореннями Правобережного пляжу та прилеглого до нього парку Енергетиків. Але найперше, що потребує Правобережний пляж – це піску, адже за зиму Дніпро добряче його «злизав».

На Центральному пляжі деякі запоріжці вже відкрили сезон і засмагають. Працівники КП «Титан» закінчують там генеральне весняне прибирання. Вперше в них з’явився дуже ефективний механічний помічник – італійська машина для прибирання пляжу «Кавалуччіо» вартістю 290 тис. гривень, яка просіює пісок на глибину 15 см.

Але це не єдине «пляжне» питання, яке розглядалося депутатами. Комісія з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин під головуванням Ігоря Чумаченка розглянула питання благоустрою та розвитку інфраструктури Центрального пляжу міста. До депутатів звернувся директор ТОВ «Скарабей-7» Олександр Чупілко з проханням дати дозвіл на розміщення торговельних майданчиків на Центральному пляжі. Підприємець розповів про проект розбудови пляжу „Молодіжний”, розроблений Дмитром Романовичем у 2015 році. В планах підприємця було 18 проектів благоустрою, в тому числі оновлення роздягалень, встановлення каналізаційного туалету, душових кабінок та відкриття комплексу кафе. Депутати комісії вирішили перенести це питання на наступне засідання і опрацювати детальніше.