З наступного тижня “пакунки малюка” почнуть надходити до пологових будинків та районних управлінь соціального захисту в усіх регіонах України

Про це повідомляє офіційне представництво “Пакунку малюка” в Україні. Як писав сайт “Запорозька Січ”, минулого року бебі-бокси перестали видавати. Причина – невчасне проведення тендеру.

Разом з тим, замість натуральної допомоги у вигляді “пакунку малюка” батькам запропонували грошову компенсацію у розмірі 5 тисяч гривень. Кошти можна отримати на спеціальний рахунок та витратити на необхідні дитині та мамі товари у магазинах, які приєднались до урядового проєкту.

Наразі ж мінсоцполітики провело новий тендер на закупівлю “пакунків малюка”. Компанію-переможця вже обрали, і перші пакунки готові до відправки у регіони. Угода з постачання бебі-боксів діятиме до кінця року. Pakynok 3

Нагадаємо, “пакунок малюка” – це одноразова державна допомога, що надається у сім’ї новонароджених з 2018 року. Такий пакунок містить основні речі, які треба дитині: ковдра, плед, вологонепроникні пелюшки, підгузки, іграшки, мило, шампунь, гребінець, губка, термометр для води та електронний для дитини, ножиці, розвивальний килимок та 47 речей дитячого одягу.

Читайте також: Як змінилась кількість населення на Запоріжжі – статистика