В Запоріжжі бійці територіальної оборони отримали чергову допомогу від міського голови Запоріжжя (2015 – 2021 р.р.) Володимира Буряка, який зі своєю волонтерською командою «Єднання» щодня допомагає укріплювати оборону міста. Цього разу наші захисники отримали партію піддонів, спальних мішків та медикаментів.

Лише вчора екс-очільник міста отримав вдячність від Василівського військкомату (РТЦК та СП) за допомогу воїнам, які боронять наше місто на цьому напрямку. Тобто це не разова «акція». Колишній мер регулярно допомагає захисникам, в тому числі амуніцією – касками, бронежилетами, особисто опікується військовим шпиталем – організував в закладі ремонтні роботи, забезпечує будівельні і розхідні матеріали, медикаменти, продукти харчування тощо.

Свій вагомий внесок в спільну справу роблять, зокрема, депутати “Єднання” Олександр Оніщенко, директор “ВЕЛЬТУМ-Запоржжя” Ігор Бурчак.

– Продовжуємо допомагати нашим захисникам – ЗСУ, Нацгвардії і всім, хто стоїть на захисті Запоріжжя та всієї країни. До мене часто звертаються за допомогою, завжди намагаюся забезпечувати захисників необхідним. Працюємо усі разом – із нашою громадською організацією, активістами, депутатами «Єднання», представниками бізнесу. Зараз кожен із нас працює на своєму фронті робіт. А єднання зусиль, як я казав неодноразово, є запорукою успіху у будь-який благородній справі. Тому я впевнений, що Україна переможе! – розповів Володимир Буряк.