Запорізька обласна філармонія відкриває новий концертний сезон 2018-2019. Для своїх глядачів творчий колектив підготував безліч цікавих проектів і яскравих постановок. Але головною подією 79-го концертного сезону будуть заходи присвячені святкуванню 80-річчя Запорізької обласної філармонії. Ювілейний святковий концерт запланований на лютий 2019 року. 
Про це на прес-конференції розповіла генeральний директор філармонії, заслужений працівник культури України Ірина Конарева.
Творча діяльність обіцяє бути насиченою та цікавою для всіх прихильників філармонії, особливу увагу керівництво закладу приділяє дитячій аудиторії. З цього року запоріжці мають можливість придбати два види абонементів на концерти культурно- мистецького проекту «Філармонія-дітям». Перший дасть змогу відвідати прем’єрні програми для дітей, другий – включає в себе програми, які вже полюбилися маленьким прихильникам.
Головний диригент академічного симфонічного оркестру філармонії, народний артист України Вячеслав Редя детально розповів про нові програми 62-го симфонічного сезону, який відкриється неймовірною кантатою для хору, оркестру та солістів «Карміна Бурана» Карла Орфа. Участь у концерті академічного симфонічного оркестру також беруть – хор і солісти Дніпропетровського академічного театру опери та балету.
27 вересня в концертному залі імені М.І. Глінки пройде концерт академічного симфонічного оркестру, в якому візьмуть участь видатні світові музиканти: Отто Заутер (труба, Німеччина), Армін Бахман (тромбон, Швейцарія), Даріуш Микульський (валторна, Польща), Елізабет Штютцер (сопрано, Австрія-Німеччина), заслужений артист України Андрій Ільків (труба, Україна). Це – спільний проект Запорізької обласної філармонії та Генерального Консульства Федеративної Республіки Німеччина.
Традиційний святковий концерт «Маестро запрошує» відбудеться 20 жовтня. У листопаді академічний симфонічний оркестр подарує слухачам музику запорізьких композиторів в концерті «Мистецька Імпреза».
Художній керівник філармонії, заслужена артистка України Ольга Беженарь запросила всіх глядачів 20 вересня на ІІІ Всеукраїнський фестиваль духовної музики «БлагоFest», де виступатимуть кращі професійні музичні колективи і солісти з 8 регіонів України та 3 країн світу. Очікується виступ лауреата міжнародних конкурсів, фіналіста телепроекту «Голос країни» – яскравого чоловічого вокального квартету «Акорд», хору Дніпропетровської академії музики імені М.І. Глінки, солістки Дніпровського академічного театру опери та балету Маріанни Цветинської, соліста Вищої школи музики ім. Королеви Софії Вадима Бабенко (бас, Мадрид), соліста-вокаліста Олександра Філіппова (тенор, м. Одеса) та багатьох інших. У програмі фестивалю звучатиме велична органна і духовна музика.
21 вересня Запорізька обласна філармонія урочисто відкриває 79 концертний сезон великим Гала-концертом. У програмі – виступи колективів і солістів Запорізької обласної філармонії. Прозвучать інструментальні і вокальні твори різних епох, пісні популярних європейських і українських композиторів. «Філармонія – дітям» традиційно запрошує юних глядачів та їхніх батьків на прем’єри музичних програм: «Жив собі пес», «Сірник-запальник», «Фантазія нот».
«Своїми концертними програмами слухачів буде радувати ансамбль бандуристів «Божена». 8 листопада відбудеться програма на прохання глядачів «Музика кіно», а також для маленьких слухачів готується музична прем’єрна програма «7 чудес світу». 26 жовтня відбудеться ексклюзивна зустріч з талановитим музикантом лауреатом міжнародних конкурсів Оленою Жуковою та презентація вишуканого клавесина італійського майстра в програмі «Код  Бароко». Продовжуємо традицію радувати запорожців вишуканою фортепіанною музикою – 16 листопада свою майстерність на сцені філармонії всім подарує лауреат міжнародних конкурсів Олександр Леонов. Як завжди, в перебігу концертного сезону 2018-2019 гг. пройдуть концерти солістів і колективів обласної філармонії, гастрольні програми видатних артистів України та зарубіжжя, тематичні святкові концерти» – розповіла художній керівник філармонії.
Також цього року академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» відзначить 25-ту річницю з дня заснування. До цієї знаменної дати 25 січня 2019 року колектив презентує концертну програму, в якій продемонструє всю силу і міць народного мистецтва. А вже 13 і 14 жовтня 2018 року до свята Покрови Святої Богородиці «Запорожці» презентують фольк-рок-оперу «Легенда про Отамана» за мотивами п’єси І. Карпенка-Карого «Сава Чалий». Це новий масштабний мистецький проект Запорізької обласної філармонії, в якому беруть участь: академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», провідні артисти обласної філармонії, актори Запорізького академічного театру молоді.