У одному з найбільших дитсадків Заводського району – 256-му, що на  вулиці  Історичній, 30, малеча «тестувала» новий басейн для плескання. Відкриття басейну відбувалося в ігровій формі з численними вікторинами та конкурсами, що так старанно організували вихователі закладу. Але ж головна подія у таку спеку – повний води басейн!

– Тридцять років тому, коли дитсадок вводився в експлуатацію, на цьому місці був інший басейн, але час зробив свою справу, – розповідає депутат Запорізької міської ради Олександр Миколаєнко, за кошти депутатського фонду якого відбулася «новобудова». – Вкладання в дітей – це вкладання в майбутнє. А здорові діти – це подвійна радість батькам.  Плануючи свою роботу на окрузі, я намагаюся витратити кошти свого депутатського фонду на більш-менш значущі об’єкти. Зокрема, минулого року, коли я тільки-но став депутатом, знайшов можливість встановити дитячий майданчик у дворі біля будинку Оптимістична, 14. Сьогодні ми передаємо малечі Заводського району цей басейн, який, до речі, коштував 60 тисяч гривень.  На черзі два дитячих майданчики за адресами Компресорна 28,А, та Історична, 34.

Кожного ранку басейн заповнюється, і до обіду вода в ньому нагрівається до необхідної температури.

– Плескання в басейні дозволяє не тільки легко переносити денну спеку, а й загартовує малюків,- додає завідувач дитсадка №256  Олена Колесникова,

– Ми – п’ятеро депутатів міськради – членів партії «Опозиційний блок», що були обрані  жителями  Заводського району, вирішили витрати наших депутатських фондів концентрувати переважно на закладах освіти та турботі про дітей, – розповідає депутат міської ради, голова заводської організації партії «Опозиційний блок» Павло Михайлик. – Це встановлення нових енергоощадних вікон, спортивні майданчики, ремонти та закупівля обладнання. Ми розуміємо, що, допомагаючи закладам освіти, частково розвантажуємо батьківські фонди. У цьому році з особистих фондів депутатів, розмір яких на рік становить мільйон гривень, у заклади освіти району буде спрямовано близько 670 тисяч гривень.