У середу традиційно працювали постійні комісії Запорізької міськради. Питання, якими переймалися депутати – найрізноманітніші.

На запит комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення представник управління капітального будівництва міської ради доповів депутатам про стан ремонту інфекційно-боксованого відділення міської багатопрофільної дитячої лікарні №5. Нагадаємо, на сесії міськради ухвалено рішення про виділення додаткових коштів на загальну суму 55 мільйонів 434 тис. грн. на покращання та оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів міста. В тому числі йшлося про продовження реконструкції ДІБВ 5 дитячої лікарні. На проектні та будівельні роботи в бюджеті закладено 5 млн 799 тис. грн. Але за словами представника УКБ, було проведено тендер і знайшовся підрядник (фірма «Форум»), який погодився здешевіти роботи на 1 млн 100 тис. грн. Роботи розпочнуться після 20 травня, їх завершення заплановано на 1 січня 2017 року.

Комісія запропонувала управлінню комунального будівництва закріпити одного робітника підприємства, який би став куратором усіх об’єктів сфери охорони здоров’я. Депутати отримали згоду на цю пропозицію.

Цього місяця сімейні лікарі та медсестри Запоріжжя вперше отримали доплати з міського бюджету за обсяг та якість своєї роботи. Але тут же виникли питання. Депутат Ірина Клець каже, що виникла непропорційність у розподілі цих стимулюючих надбавок. Адже ті сімейні лікарі, що обслуговують приватний сектор, змушені мати великі дільниці за територією, але з меншою кількістю мешканців, ніж ті лікарі, у кого на дільницях декілька багатоповерхівок. Заступник начальника управління охорони здоров’я Вікторія Ушакова наголосила, що вихід знайдено. З наступного місяця на Центр ПМСД буде надходити місячний фонд стимулюючих надбавок лікарям, а головний лікар медичної установи сам буде перерозподіляти гроші між своїми підлеглими, виходячи із запропонованої формули і реальної завантаженості та якості роботи того чи іншого лікаря.