В Запоріжжі слідчим поліції повідомлено про підозру у скоєнні посадового злочину чиновниці міської ради. Зловживаючи службовим становищем, у змові з представниками фірми з оціночної діяльності, правопорушниця реалізувала продаж земельних ділянок за заниженою вартістю. Територіальній громаді міста спричинено шкоду на суму близько двох мільйонів гривень. Триває досудове розслідування.

Старшим слідчим в особливо важливих справах слідчого управління ГУНП в Запорізькій області, за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури, викрито у вчиненні кримінального правопорушення посадовицю запорізької міської ради, – повідомляє ГУ НП у Запорізькій області.

В ході проведення досудового слідства було встановлено, що перебуваючи на керівній посаді Управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради, фігурантка, в порушення низки законодавчих актів та Закону України «Про публічні закупівлі», у змові з працівниками оціночної фірми, скоїла умисні дії, з метою одержання покупцями земельних ділянок неправомірної вигоди у вигляді заниженої вартості земель.

Слідством зібрано доказові матеріали, що свідчать про реалізацію за заниженою вартістю 7 земельних ділянок комунальної власності. Внаслідок, територіальній громаді міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради спричинено матеріальну шкоду на загальну суму 1,9 мільйонів гривень.

За погодженням Запорізької обласної прокуратури, слідчим повідомлено чиновниці про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених у ч. 2 ст. 28 ч. 1 та ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України (вчинене за попередньою змовою групою осіб, зловживання службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної особи використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди та спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам). Досудове розслідування кримінального провадження триває.

____

Посилання на наш Телеграм-канал