На міжнародній туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» у Києві представники управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради гідно представили наше місто. Стенд Запоріжжя вразив примхливу публіку своєю оригінальністю та красою. Завдяки активній співпраці управління туризму з туристичним активом міста, Запоріжжя вперше було представлено на такому високому рівні.
На міжнародній виставці UITT Запоріжжя представили як місто семи різних напрямків туризму. Для того, щоб кожен відвідувач мав можливість на власні очі побачити все розмаїття пам’яток, яке місто пропонує туристам, кожен з напрямків презентували найяскравіші його представники. Так, історичний напрям представив відомий запорізький краєзнавець Роман Акбаш. Він провів для учасників виставки лекцію про поселення меннонітів в Запоріжжі. Запорізькі козаки з історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» вражали феєричними виступами й презентацією «Запорізької Січі». Індустріальний напрямок представив найбільший в Україні музей ретротехніки «Фаетон». Справжнє колекційне авто, яке приїхало до Києва з самого Запоріжжя, стало приємним сюрпризом для учасників і відвідувачів виставки. Представники готелів «Khortitsa Palace» і «Інтурист», ресторану «Bull Butcher and Wine» переконали всіх, що Запоріжжя може прийняти на високому рівні навіть найвимогливіших туристів.№1
Представники готелю «Khortitsa Palace» та європейського хостелу «Dream hostel», які приїхали на виставку за запрошенням управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, зазначили, шо завдяки плідній співпраці влади та бізнесу, Запоріжжя має всі шанси стати туристичним центром країни.
Запоріжжя рухається впевненими кроками вперед, слідкує за тенденціями та новинками, розвивається, щоб ставати кращим із кращих, місто вже отримало прихильність та відзнаки за свою туристичну діяльність від кращих фахівців туристичної сфери країни.
Анна Романова, народний депутат України, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності, відзначила Запоріжжя як туристичне місто, яке найбільш стрімко розвивається та по рівню промоції може конкурувати з вже популярними містами України.
Іван Ліптуга, радник першого віце-прем’єр-міністра України зазначив, що Запоріжжя крокує впевненими кроками, демонструючи готовність туристичної інфраструктури міста приймати гостей.
Оксана Сердюк, директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, була приємно вражена високим рівнем організації та швидким зростанням Запоріжжя як туристичного міста України.
А Ігор Захаренко, якого ви добре знаєте як засновника та директора туристичної фірми «Феєрія», вже давно зацікавлений містом та його туристичним майбутнім, і планує запустити захопливі тури до Запоріжжя.
Організатори спільно з партнерами підготували для учасників ряд корисних заходів ділової програми. Представники управління туризму департаменту культури та туризму Запорізької міськради взяли участь у круглих столах на міжнародній туристичній виставці UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» за темами: «Інфраструктурні рішення для розвитку туристичних територій (кемпінги, рекреаційні зони, облаштування туристичних маршрутів і екостежок)», організатором якого стала Українська асоціація активного та екологічного туризму; «Національна система якості та досконалості в туризмі. Презентація програми Hospitality Experience SGS і пілотного проекту NTOU\SGS за класифікацією готелів» від фахівців Національної туристичної організації України. А також круглі столи «Презентація Національної програми лояльності «Турист України. ПриватБанк, НТОУ, VISA» від Національної туристичної організації України та «2018 – рік гастротуризму» про гастрономічні бренди України та маршрути, Gastro Tourism Network та презентація сектору «UITM – Ukraine Hospitality Week».
Представники управління туризму департаменту культури і туризму ЗМР запросили прийняти участь у виставці не тільки представників одних з найкращих готелів та ресторанів міста, а й історичних, архітектурних, природніх та інших цікавих сфер туристичного Запоріжжя. Так, Роман Акбаш радо прийняв запрошення і на спеціальній сцені розповів на всю Україну про поселення меннонітів у Запоріжжі, чим вразив гостей виставки.
Представники бізнесу зазначили, що вперше отримали змогу взяти участь на виставці такого високого рівня разом з управлінням туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, та сподіваються на подальшу плідну співпрацю з владою.
Запорізьки козаки з історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» вразили феєричними виступами та презентацією «Запорізької Січі», не залишивши байдужим жодного. Наразі більшість гостей мають за мету приїхати до Запоріжжя як туристи та познайомитися зі славетними козаками ближче.
Для довідки:
UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів та турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. Серед постійних учасників UITT такі авторитетні гравці сфери туризму, як «Coral Travel», «TUI», «AnexTour», «Natalie Tours», «Pac Group», «Amadeus», «Oasis Travel», «Mouzenidis Travel», «Феєрія», «Еліта Тур», «Караван Люкс Тур», «Vitiana», «It-Tour Join UP!» і багато інших. Цього року у виставці взяли участь 366 компаній з Албанії, Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки. Туристичні маршрути України представлені на стендах учасників з 36 міст і регіонів нашої країни.