У неділю в Запоріжжі проходила щорічна акція «Сім’я разом за столом». Цього разу, зібравшись за одним столом, запорізькі родини створювали символ Великодня — крашанку. Спільна справа об’єднала багатодітні сім’ї, родини матерів-героїнь, малозабезпечені родини та рідних учасників бойових дій.

Оксана Вусик прийшла сюди з двома доньками. Розповідає, що вже змалечку навчає своїх дітей сімейним традиціям. Одна з них — робити гарні речі власноруч. Разом із 19 родинами вони з нетерпінням чекають на початок майстер-класу.

– Гадаю, що нам усім було дуже цікаво познайомитись із оригінальним способом створення писанок. Вдома перед Великоднем ми випробуємо здобуті навички. Я привчаю дітей до церковних свят. Ходили до храму у Вербну неділю, підемо святити паски і на Великдень. Дітям це дуже подобається, – зізнається Оксана.4 IMG_1108

Спільна праця об’єднує та допомагає знайти нових друзів. Такі заходи необхідні, аби діти зростали у міцних родинах та мали правильний приклад всебічного виховання, – переконаний начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міськради Олексій Савицький.

Наше Управління проводить заходи не лише для молоді, а й для сімей нашого міста. Подібні заходи направлені на творення прекрасного, – розповідає Олексій Савицький. – Це дуже важливо, адже в такі дні уся родина збирається не просто за столом — їх об’єднує спільна творча діяльність. Це те, що згуртовує сім’ю, робить міцніше її родинні узи.

Наприкінці майстер-класу родини навчилися ще одному способу прикрасити великодній стіл та отримали кошики із подарунковими наборами.