Кубок майстра спорту міжнародного класу запорожця Михайла Попова проводиться в нашому місті з того часу, як в 2012 році він вдало виступив на Паралімпіаді в Лондоні. Через 4 роки Попов уже привіз золоту медаль з Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро. До речі, в Запоріжжя на цей рейтинговий турнір приїжджають не лише спортсмени-інваліди, а загалом здорові спортсмени. Він набув статус Міжнародного, проте цього разу 5-й за рахунком турнір Попова був лише Всеукраїнським, оскільки суперники з-за кордону не приїхали.

Як розповів головний суддя змагань, суддя національної категорії запорожець Микола Щиковський, на турнір зареєструвалось понад сто осіб (95 чоловіків та 24 жінки), в основному всі рейтінгісти, майстри та кандидати в майстри спорту України. Приїхали з Дніпра, Донецької області, Полтави, Києва, Харківа та інших міст України. Змагання проводяться під егідою Федерації тенісу Запорізької області. А завдяки спонсору перший приз сягає 5 тисяч гривень, другий – 2,5 тисячці, третій – 1,5 тисячі, і навіть за 6 місце учасник отримає 500 гривень. Змагання проходили два дні в Палаці спорту ЗАБ, який вмістив одразу 14 тенісних столів. Нагдаємо, змагання рейтингові, тому результати йшли в залік на виконання нормативів кандидатів і майстрів спорту України.

На офіційному відкритті Кубку Попова виступив заступник міського голови Анатолій Пустоваров:

Приємно, що спортивний рік завершується у нас таким потужним турніром з настільного тенісу. Це говорить про те, що традиції цього виду спорту Запоріжжю не чужі, і нам приємно бачити у себе таку велику кількість учасників з різних куточків України. Настільний теніс дуже динамічна та цікава гра, і в нашому місті сотні дітей і дорослих займаються ним. Від імені міської влади Запоріжжя дякую організаторам турніру, так як саме на спортсменів рівняється підростаюче покоління, яке теж потім обирає спорт, – підкреслив Анатолій Іванович.

Що ж до спортивних дводенних баталій, то змагалися тут всі охочі – від аматорів та школярів, до професіоналів та людей у віці. Переможці були відзначені грамотами, кубками, медалями та цінними призами.

Тож призерами змагань стали:

Чоловіки

1 місце – майстер спорту (мс) Валерій Мельник, Дніпро;

2 місце – мс Андрій Тужилін, Суми;

3 місце – В’ячеслав Дяченко, Кропивницький.

Жінки

1 місце – мс Еліна Вахрушева, Запоріжжя (СК «Хортиця»);

2 місце – мс Маргарита Прудіус, Київ (Алчевськ);

3 місце – Вероніка Андрющенко, м.Олежки (Херсонська обл.).