Свято в  нашому місті буде масштабним. Національний заповідник “Хортиця” запрошує на Великдень 1 травня: з 10 до 15 години – ярмарок на території історико-культурного комплексу “Запорізька Січ” та на центральній туристичній стежці – велика програма, ярмарок.

З 11 до 12 години – Великодній молебень, освячення пасок у церкві Покрова Пресвятої Богородиці, службу проведе єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій. Концерти, виступи народних та  фольклорних колективів. З 10 до 13 години – програми для дітей, «Дитяча майстерня», аквагрим, живі скульптури, фотосесії. Працюватимуть виставки ікон, книг. Можна буде відвідати козацьку корчму, посмакувати традиційними великодніми стравами.

Також 1 травня пройде «Великодня хода» за участю різних християнських церков. Організатори ходи (Духовна Міжконфесійна Рада Християнських Церков  Запоріжжя) запрошують всіх бажаючих приєднатися до колони в цей святковий день. Старт маршу – о 17 годині від ПК «Дніпроспецсталь» на бульварі ім. Т. Шевченка, колона пройде до площі Героїв революції Гідності перед облдержадміністрацією. Тут пройдуть молитви, концерт, покази відеороликів.