Очищення Лебединого озера у парку «Дубовий гай» 29 квітня нарешті поновилося. Працівники фірми-підрядника приступили до другого етапу очистки водойми після того, як міська рада підтримала на сесії рішення виділити близько мільйона гривень, щоб привести Мале озеро до ладу.

«За ці гроші буде проведена осушка водойми, чистка дна від мулу, зміцнення берегової лінії водойми, а також буде облагороджена прилегла територія. Після цього буде проведена аерація озера», – розповів директор КП «Дубовий гай» Олег Комаренко.

Нагадаємо, що очищення озера мали розпочати ще в липні 2015, однак з низки причин роботи відтягнулися аж до кінця року й так і не були завершені. Так весняний сезон Дубовий гай зустрів відпочивальників сміттям, смородом та багнюкою.

Ще одним наріжним каменеем у розвитку парку були взаємовідносини колишнього керівництва парку з підприємцями, що займалися комерційною діяльністю на території «Дубового гаю». Наразі новий директор Олег Комаренко наводить порядок і у цій сфері.

«Наприклад, перед ними було поставлено жорстку умову про налагодження обліку споживаної електроенергії. З порушниками будемо вирішувати питання – відключати від світла. Перші результати цієї роботи вже є», – підкреслив директор КП «Дубовий гай».

До речі, для відвідувачів парку поспішаємо передати добру звістку: вже на вихідних почне функціонувати капітально відремонтований туалет.

За словами Олега Комаренко, зараз адміністрація парку займається рішенням гострих проблем, однак майбутнє «Дубового гаю» повинен визначати Генеральний план розвитку, який дозволить систематизувати роботу з його благоустрою.