20 травня з 13:00 до 21:00 у Парку Перемоги відбудеться масштабний молодіжний фестиваль.

У цей день Запоріжжя стане епіцентром нестандартних видів вуличної культури та екстремального спорту. URBAN FEST’17 – молодіжний фестиваль вуличної культури, унікальний open – air проект в місті Запоріжжя, метою якого є розвиток культурної освіти молоді міста, ознайомлення жителів регіону з видами вуличної культури, об’єднання сучасної молоді для прояву свого нестандартного таланту і надання можливості демонстрування власних сил в різнопланових змаганнях на професійному обладнанні для екстремальних видів спорту.

Місцем проведення фестивалю стане одна з найбільших територій серед скверів і паркових зон – Парк Перемоги. Завдяки величезній зеленій зоні ми зосередили всі необхідні локації комфорту і розваги для наших учасників і гостей заходу:

Головна сцена. Епіцентр подій фестивалю, де будуть проходити масштабний DancеBattle, інтелектуальні та спортивні квести, нагородження переможців, конкурси, виступ спікерів URBAN культури і фінальна вечірка.

Скейт парк. Майданчик екстремального вуличного спорту для проведення змагань в таких дисциплінах як: Скейтбординг і BMX. Після чого гості фестивалю зможуть оцінити мистецтво альтернативного хіп – хопу на музичному конкурсі URBANSoundBattle серед Dj’s міста і області.

SketchArt. Зона графіті-перформанса, де буде представлено творчість кращих райтерів регіону і України.

SportZone. Територія активного відпочинку: волейбол, жіночий футбол, фрісбі, турніри з настільного тенісу, workout, також ви зможете взяти участь у захоплюючій грі BrainKing – «шахи людьми», де саме Ви і Ваш суперник будете перебувати на уявній шахівниці.

FoodCourt. Зона харчування, де зосереджені кухні на будь-який смак, як здорового так і швидкого харчування та Cocktail-shop.

LoungeZone. Місце для відпочинку всією родиною та друзями, Ви зможете позмагатися в улюблені настільні ігри та будете нагороджені не тільки позитивними емоціями, а й подарунками від наших спонсорів і партнерів.

KidsZone. Ми подбали про наймолодших наших учасників, в даній зоні є все, що так необхідно дітям для активного фізичного та розумового розвитку: дитячі анімації, інтелектуальні та спортивні ігри.

Не виїжджаючи за межі міста, реально поринути в атмосферу URBAN індустрії, стати учасником масштабних змагань, пізнавальних майстер-класів для твого тіла і розуму, відпочити з друзями і своєю сім’єю на унікальному фестивалі міста!