Ці товариські зустрічі ветеранів футболу розпочали свою історію ще на запорізькому стадіоні «Торпедо», де і провів свою останню гру видатний тренер київського «Динамо» та збірної України Валерій Васильович Лобановський.

Проте, з минулого року за проханням ветеранів для зручності вболівальників матч-пам’яті перенесли на Центральну арену міста. От і 20 травня (в неділю) о 14.00 нас чекає зустріч ветеранів «Металурга» з ветеранами «Дніпра».

Ну, своїх ветеранів то ми знаємо, а от із сусіднього міста до Запоріжжя обіцяють завітати: Микола Збарах, Вячеслав Кернозенко, Микола Медін, Василь Лябик, Микола Федоренко, Олександр Лисенко, Сергій Пучков, Євген Яровенко, Олег Таран, Сергій Башкіров, Олександр Червоний, Игорь Плотко, Сергій Соловйов, Констянтин Павлюченко, Сергій Думенко, Дмитро Яковенко, Віктор Біцюра, Олег Шелаєв, Юрій Миргородський, Олександр Рикун та президент Дніпровської ФФ Віктор Андрюхів.

– Ми організовуємо матчеву зустріч «золотих складів» команд-ветеранів присвячену пам’яті легенді українського футболу Валерію Васильовичу Лобановському, – зазначив заступного міського голови Анатолій Пустоваров. – Ми всіх хочемо запросити, матч буде дуже цікавим, команда «Дніпра» підготувалася до нього і привозить сюди свій «золотий склад», де олімпійські чемпіони та чемпіони СРСР і України. Приходьте, тим самим ми всі разом вшануємо пам’ять великого футболіста і тренера, великого українця Валерія Васильовича Лобановського.

Прийти на матч закликав і ветеран «Металурга» Леонід Семенович Ключик. Він розповів, що в минулому році вони звернулися до керівництва міста з проханням провести матч-пам’яті на Центральному стадіоні, на що отримали позитивну відповідь. І цей матч тоді відбувся.

– В цьому році я запрошую всіх любителів футболу, всіх хто причетний до нього – починаючи з юних вихованців ДЮСШ і закінчуючи випускниками минулих років. Приходьте! Запоріжжя – це футбольне місто! Тут 80 років існувала команда-майстрів і буде існувати, – резюмував ветеран спорту.

Юрій ХАРЧЕНКО, фото автора