Вперше в Запоріжжі за підтримки міського голови Володимира Буряка відбудеться міжнародний благодійний дипломатичний бал. Його організували представники соціально активного бізнесу з благородною метою – зібрати кошти на проведення масштабного фестивалю для дітей-сиріт. Деталі проведення дипломатичного заходу обговорили на минулому тижні під час прес-конференції за участю організаторів, представників місцевої влади та журналістів.
Сотні гостей з різних куточків України та світу
Як відомо, минулого року в нашому місті пройшов перший благодійний фестиваль для дітей-сиріт «Мама+я». Фестиваль зародився в сусідньому Дніпрі, де щорічно тисячі дітей, завдяки своїм талантам і умінням, захоплюють серця дорослих і отримують підтримку від помічників, які піклуються про своїх маленьких вихованців і різноманітно сприяють їх розвитку.
У нашому місті захід відвідали близько 1300 дітей-сиріт та підтримали десятки спонсорів та меценатів. Серед них була компанія, представником якої є Сандра Глурджидзе. Саме Сандрі належить ідея проведення цьогорічного балу, яку вона намагається реалізувати разом з фондом «Мама+Я».
– Бал – це соціальний проект, який допоможе зібрати кошти на другий фестиваль для дітей сиріт у Запоріжжі, який відбудеться 4 вересня – зазначила організатор балу, директор фонду «Мама+я» Наталя Сівак. – Спочатку він задумувався як звичайний бал, але за багато років роботи фонду ми залучились підтримкою багатьох небайдужих людей України та світу. До балу долучились не лише соціально-відповідальні представники міста, області, а також гості з різних куточків України: Кіровограду, Києва, Одеси, Харкова, Дніпра. Дуже важливо – є підтвердження від дипломатів з Ізраїлю, Німеччини, Болгарії, Польщі, Грузії, Арменії, Азербайжану, Чехії.
Захід очікує прийняти близько 400 гостей. Бал пройде в класичній формі, з гарним наповненням культурної програми. Як наголошують організатори, бал – це відродження меценатства, відродження культури. Гостей очікує жива класична музика, бальні танці, майстер-класи, вихід дебютанток і аукціон, де з молотка продадуть дизайнерський одяг, картини та інші цінні речі.
Як зазначив заступник міського голови Валерій Еделєв, такий захід надзвичайно важливий для міста.
– Володимир Буряк підтримав цю ініціативу, тому що вважає, що соціально орієнтований бізнес має досить важливе значення. Будь-яка соціальна ініціатива бізнесу підтримується міським головою, депутатами міської ради, членами виконкому. Серед учасників балу будуть представники бізнесу з інших країн, і це також має значення для міста. Адже в рамках децентралізації Запоріжжя отримує все більше прав. І в пріоритеті у місцевих органів влади – робота з закордонними представниками, потенційними інвесторами для залучення інвестицій і реалізації соціальних проектів, – розповів заступник міського голови Валерій Еделєв.
Наталія Сівак подякувала місту Запоріжжя за соціальну активність містян та підтримку міської влади. Подібні заходи життєво необхідні, адже потреба в допомозі дітям завжди є.
– Вже продано близько 40 % квитків, і ми сподіваємося зібрати солідну суму. Підняти культуру міста та збирати гроші для сиріт – дві мети даного дипломатичного проекту, – підкреслила вона.
Бал відбудеться 12 травня в Запорізькій обласній філармонії
ім. Глінки. Початок о 18.00. Квитки на бал і фуршет – 1000-1700 грн. Дрес-код: «Black Tie». Для чоловіків – смокінг, класичні брюки, краватка-метелик і класичні матові туфлі чорного кольору. Жінкам варто вибрати вечірні сукні до підлоги без глибокого декольте і взуття на підборах. Доповнити елегантний образ слід гарно зібраною зачіскою, стриманим макіяжем, прикрасами з натуральних металів і каменів, а також рукавичками. Жінки можуть обрати будь-який колір сукні, окрім білої, бежевої та інших світлих відтінків, оскільки у світлих сукнях будуть дебютантки.