11–12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum», на якому буде представлено ключові зміни в питаннях інвестування, торгівлі і кооперації на внутрішніх і зовнішніх ринках, а також їх особливості з урахуванням дії Угод про зону вільної торгівлі з ЄС та Канадою.

«InCo Forum» є продовженням серії національних форумів з підтримки експорту в регіонах України та представляє оновлений формат заходів Запорізького міжнародного інвестиційного форуму (ZIIF), що щорічно проводиться у Запоріжжі з 2007 року.

«InCo Forum» – це комунікаційний майданчик для представників вітчизняного бізнесу та влади, закордонних підприємців та організацій з підтримки бізнесу; можливість широкої презентації Запорізького регіону у світі та використання нових регіональних інструментів.

Зокрема, в рамках Форуму працюватиме спеціалізована експозиція «Малий та середній бізнес» та Біржа субконтрактингу і аутсорсингу, що сприятиме участі МСБ у реалізації інфраструктурних проектів регіону.

Уже зараз даний захід викликає значний інтерес з боку представників українського бізнесу, іноземних дипломатичних місій, організацій з підтримки бізнесу в Україні та за кордоном, інвестиційних інституцій, ділових та експертних кіл, фінансово-банківських та промислових установ.

Під час численних панельних дискусій та пленарних засідань Форуму предметом обговорення стануть:

– розвиток агропромислового комплексу в регіонах;

– стан та перспективи промислового сектору в умовах інтеграційних процесів

– децентралізація як передумова успішного розвитку регіонів;

–  розширення географії експорту українських компаній;

–  інтеграція у світове співтовариство;

– інструменти підтримки та фінансування експортно-імпортної діяльності, внутрішньої кооперації.

Серед спікерів – провідні експерти України та іноземні гості з Білорусі, Канади, Китаю, Німеччини, ОАЕ, Польщі, Туреччини, Чехії та інших країн.

Одночасно з Форумом у ВЦ «Козак-Палац» працюватимуть спеціалізовані виставки та тематичні експозиції, що покликані підтримати національних виробників товарів та послуг, сприяти розвитку міжрегіонального та міжнародного співробітництва.

  • Інформаційна експозиція інвестиційно-економічного потенціалу міст Запорізької області.
  • Агропромислова виставка «Агрокультура», під час якої компанії з різних регіонів України демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини; послуги з транспортування, зберігання та упаковки продукції; матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива, засоби захисту рослин.
  • Для проведення перемовин українських та зарубіжних підприємців працюватиме «Trade-зона».

Програма заходу – на сайті www.ziif.in.ua