Інвестиційна організація International Finance Corporation планує профінансувати корисні для міста проекти та ініціативи

Сьогодні перший заступник міського голови Запоріжжя Сергій Мішок зустрівся з представниками цієї організації та обговорив перспективи співпраці.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у травні цього року в Києві під час заходу «Органи місцевого самоврядування в Україні та IFC: співпраця заради розвитку» був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Запорізькою міською радою та Міжнародною фінансовою корпорацією IFC. Цей документ і передбачає проведення спільної зустрічі обох сторін, яка відбулася сьогодні у приміщенні Запорізької міської ради. Зокрема, були обговорені питання можливого інвестування у розвиток галузей громадського транспорту, програми «Smart city», інженерних мереж міста, систем освітлення та світлофорів, повідомляє сайт мерії.

– Робота з такими організаціями поступова і ми будемо проводити ще чимало зустрічей. Менеджери мають детально ознайомитися з представленими проектами та, у випадку позитивного рішення, компанія не лише профінансує обраний напрямок, а й всіляко допомагатиме в реалізації. Мається на увазі співпраця з професійними консультантами, які допомагатимуть зробити проєкт таким, щоб він відповідав необхідним міжнародним стандартам, – розповів Сергій Мішок.