У медичні заклади міста закуповують нове обладнання

У 5-у міську лікарню потрапляє дуже багато важких пацієнтів, яких терміново потрібно оперувати. Там врятували не одне життя. Але без сучасного медичного обладнання працювати лікарям дуже важко. Тому міська влада Запоріжжя приділяє велику увагу закупівлі діагностичного та лікувального медичного обладнання. Тільки для 5-ї лікарні його закупили на суму більше 46 млн грн.

 

Screenshot_452

Цього року в медичному закладі з’явилися два сучасні рентген-апарати для проведення ургентних, тобто невідкладних, операцій людям з тяжкими травмами. Називаються вони електронно-оптичні перетворювачі (ЕОП) та працюють в ургентній операційній. За допомогою цього апарату лікарі під час операції можуть зробити діагностику. Він також дає можливість провести операцію швидше та зменшити її травматичність. До того ж, цей апарат має високий ступінь захисту від рентгенівського випромінювання. А це дуже важливо як для медиків, так і для хворих. За допомогою ЕОП проведено вже понад 60 ургентних операцій.

Screenshot_451

Разом з тим, у 5-й лікарні майже три роки працює рентгенівська діагностична С – подібна мобільна система Symbol, завдяки якій під час оперативних втручань можливо забезпечити візуалізацію етапів операції та збереження отриманої інформації з подальшою можливістю перенесення на інші електронні носії.

Міська влада планує і надалі виділяти кошти на нове обладнання для лікарні. Наразі операційні необхідно доукомплектувати наркозно-дихальними апаратами та хірургічними столами, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Screenshot_453

Нагадаємо, чи допускають у Запоріжжі до навчання в школах дітей без щеплень.

Читайте також: Скільки грошей потрібно запоріжцям для безбідного життя.