У Запоріжжі пом’якшують карантинні обмеження

Як писав сайт “Запорозька Січ”, ситуація з поширенням коронавірусу в місті вже стабілізувалася, проте Київ не поспішав змінювати рівень епіднебезпеки з червоного на помаранчевий. Через це не могли працювати кафе, ТРЦ, спортзали тощо.

Кілька хвилин тому мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомив, що Київ прийняв довгоочікуване для всіх підприємців Запоріжжя рішення та скасував червоний рівень карантину для нашого міста.

– Це дає право відкрити заклади громадського харчування, магазини, ринки, торговельно-розважальні центри, спортивні зали, музеї, бібліотеки тощо. Звичайно, працювати їм дозволено виключно з дотриманням усіх вимог карантину. Дякую всім, хто своїми діями робив все можливе для того, щоб Запоріжжя вийшло з червоної зони. Давайте продовжувати в тому ж дусі, щоб більше туди не потрапляти! – підкреслив Володимир Буряк.

Відзавтра транспорт працює в звичайному режимі, тобто довідки на проїзд не потрібні. Але перевезення пасажирів продовжують здійснюватися виключно в захисних масках і за кількістю місць для сидіння. Також, з 11 травня запорізькі школярі повернуться до навчання за партами.

Стабілізації ситуації з захворюваністю на коронавірус вдалося досягти у тому числі завдяки рішучим діям міської вдали. Нагадаємо, у Запоріжжі продовжують нарощувати потужності медичної галузі – придбане нове обладнання, медики забезпечені усім необхідним для боротьби з пандемією та лікування хворих. Окрім цього, на початку квітня, ще до переходу міста до червоної зони, міська влада Запоріжжя встановила низку обмежень. Все це дозволило стабілізувати ситуацію та скоротити кількість хворих на коронавірус. За минулу добу в регіоні кількість тих, хто поборов коронавірусну інфекцію, вдвічі перевищила кількість нових випадків.

Читайте також: В центральному районі Запоріжжя новий голова