Через стрімке зростання кількості хворих на коронавірус, у Запоріжжі встановлений “помаранчевий” рівень епіднебезпеки

Таке рішення було прийняте на сьогоднішньому позачерговому засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомляється на сайті Запорізької міськради. У місті запроваджують додаткові карантинні обмеження.

Так, заборонене проведення масових заходів, у тому числі у розважальних закладах та нічних клубах, закладах громадського харчування. Спортивні змагання, матчі ігрових команд проходитимуть без глядачів.

Обмеження не застосовуватимуться за умови, якщо всі учасники та працівники мають “зелений” або “жовтий” сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест чи документ про одужання від коронавірусу, підтверджений у Єдиному державному вебпорталі електронних послуг.

Також в міських лікарнях облаштують додаткові 150 ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, щодня в місті зростає кількість нових випадків небезпечної інфекції. За минулу добу в Запоріжжі додалося майже півтисячі нових хворих на коронавірус. Окрім цього, лише за день недуга забрала життя 9 запоріжців. Загалом, з початку епідемії, від ускладнень, спричинених небезпечною інфекцією, померли понад 1700 містян.

Читайте також: Медзаклади Запоріжжя отримали кисневі концентратори для лікування хворих на COVID-19 вдома