З 23 вересня на території міста буде встановлено жовтий рівень епіднебезпеки

На сьогоднішньому засіданні уряду були внесені зміни щодо роботи дитячих садків та шкіл. Так, у навчальних закладах для продовження роботи у звичайному режимі, 80% і більше працівників повинні мати одне щеплення, або пройти повний курс вакцинації коронавірусу. Навчання в тих закладах, де відсоток вакцинованих менший, буде організовано дистанційно для учнів старших класів.

–  Дозволяється також працювати педагогу впродовж 180 днів після одужання від коронавірусної хвороби. Про це повинні бути відповідні документи. Також 72 години працюють ПЛР-тести. Контроль та щоденний моніторинг за станом вакцинації в закладі здійснює його керівник, – розповів директор департаменту освіти і науки міськради Станіслав Романчук.

Окрім цього, у навчальних закладах діятимуть інші карантинні правила – обмежений доступ сторонніх осіб, розважальні заходи проводитимуть лише в межах групи чи класу, також вони проходитимуть без глядачів.

Початкові класи та дитсадки працюватимуть у звичайному режимі. Про це повідомляє сайт Запорізької міськради.

Детально з обмеженнями, які діятимуть в “жовтому рівні”, можна ознайомитись в інфографіці, прикріпленій нижче.241529974_549032403066032_4600707514999202692_n

Читайте також: Скільки жителів Запоріжжя та області захворіли на коронавірус минулої доби