Сьогодні, 4 серпня, в Запоріжжі випала 5-місячна норма опадів, шквальний вітер повалив дерева

Сильна злива розпочалася вночі та не вщухає увесь день. Дощ також супроводжує сильний поривчастий вітер. У місці оголосили другий рівень небезпечності – помаранчевий.

Як писав сайт «Запорозька Січ», у зв’язку з попередженням про погіршення погоди, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк в суботу вранці перевів усі комунальні та аварійні служби в посилений режим роботи.

Сьогодні впродовж дня комунальники в усіх районах міста усувають наслідки стихії. На сторінку видання «Запорозька Січ» у соціальній мережі «Фейсбук» читачі надсилають фотографії з різних районів Запоріжжя.

На вулиці Ливарній, 40 впало дерево, яке прибирають комунальники. Ливарная, 40

Схожа ситуація і на вулиці 12 квітня.

12 ап

12 апр

Вітер також поваляв дерева на вулиці Незалежної України, 1 та Олександра Говорухи, 18. Співробітники аварійної служби розпиляли та прибрали їх.

Независимой Украины,1

Говорухи

Говорухи, 18

Дісталося і машинам, які стояли під деревами. Наприклад, у Космічному мікрорайоні власник автомобіля «ЗАЗ», незважаючи на попередження синоптиків, залишив свою автівку під деревом. Машину довелося звільняти комунальникам.

к2

На дорогах міста працює також спеціальна техніка, яка розчищає проїжджі частини від води та гілок. Фото зроблені на вулицях Тепличній та Портовій.

Screenshot_194

Screenshot_193

Деякі будинки в Запоріжжі залишилися без світла. Цю проблему вирішують співробітники ПАТ «Запоріжжяобленерго». Наразі інформації про те, коли відновлять електропостачання, на сайті підприємства немає.

к1

к

Читайте також: У Запорізькій області в серпні обіцяють заморозки.