Департамент культури і туризму міськради готує лист на міністерство культури з пропозицією зберегти бібліотеку для юнацтва в підпорядкуванні міста

Таке доручення керівництву департаменту дав мер Володимир Буряк. Як писав сайт “Запорозька Січ”, міський голова висловив занепокоєння ситуацією навколо закладу для юнацтва, та запропонував зберегти його.

Як розповів директор департаменту культури і туризму міської ради Сергій Білов, фахівці вже зараз готують лист на міністерство культури з пропозицією відкрити на базі обласної філію міської бібліотеки. Його планують відправити найближчим часом.

– Завдяки міському голові Володимиру Буряку ми вчасно зреагували, і я впевнений, що ми зможемо зберегти цей культурний об’єкт. Я дуже сподіваюсь, що ми знайдемо спільну мову з міністерством, та отримаємо дозвіл на відкриття вже міської бібліотеки, у цьому приміщені. Ми намагаємося просто знайти компромісне рішення, «підставити плече», якщо це потрібно, та зберегти бібліотеку. Ми вже зараз прораховуємо і ремонт, і оновлення бібліотечного фонду, і нові меблі. Ми хочемо оновити цю бібліотеку, щоб вона була, як і наша центральна доросла бібліотека на Гоголя 66, сучасна та крута, – зазначив Сергій Білов.

Директор департаменту також зазначив, що міська рада завжди підтримує бібліотеки. Це видно й з ремонтів в оновлених бібліотеках, й з автоматизації процесів, і з програми оновлення бібліотечних фондів. Останні 3 роки бібліотечний фонд щороку оновлюється на 1 млн грн. Сергій Білов вважає, що якщо бібліотека для юнацтва стане міською, це буде такою великою родзинкою в бібліотечній справі Запоріжжя.

Читайте також: У Запоріжжі відремонтують аварійні сходи від будинків до дороги