У мерії повідомили, що без підвищення тарифів на проїзд приватний громадський транспорт може зупинитись

Ми повідомила. що у Запоріжжі підготовлено проект рішення про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті до 10-14 гривень. Настільки великого стрибка ціни в нашому місті ще не робили: проїзд якщо й дорожчав, то на 1-2 гривні, а не майже наполовину, як хочуть зараз.

При цьому людей лякають, що без підвищення тарифів транспорт може припинити роботу. Мовляв, “запропоновано мінімально (!) можливе підвищення тарифів. Інакше приватний громадський транспорт може зупинитися. Комунальний транспорт може продовжувати працювати за умови продовження підтримки з бюджету міста”, – попереджають на сайті міськради.

Нагадаємо, тимчасова влада в особі секретаря міськради запевняла, що думку містян щодо тарифів буде враховано, мовляв, якщо люди будуть проти анонсованих цін, то їх не затвердять. Було проведено обговорення із залученням представників громадськості накшталт Громадської ради. Обіцяють, що “пропозиції містян розгляне робоча група, яку буде створено. Після вивчення всіх пропозицій прийматиметься рішення”.

Володимир Буряк наполягає, що потрібно і далі йти шляхом реформування та оновлення міського комунального транспорту, а не навідмаш підвищувати тарифи, як зараз має намір зробити тимчасова влада