У військових комісаріатах почалася підготовка до призову на строкову військову службу

Як повідомляє Запорізький обласний військовий комісаріат на офіційній сторінці в Фейсбуці, з 11 березня розпочала свою роботу обласна медична комісія. Перші призовники з Вільнянського та Василівського районів, а також Комунарського району Запоріжжя вже пройшли всіх лікарів.

пр1

Придатними до строкової служби визнані 36 юнаків, які попередньо були заформовані до команд, призначених для окремого полку Президента, частин десантно-штурмових військ, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби.

пр2

Призов громадян на строкову службу «Весна -2019» відбуватиметься в квітні-червні. Підготовчі заходи з проведення призову тривають і надалі.

пр

Слід зазначити, що завдання минулого призову Запорізька область виконала на 100% . Восени 2018 року було призвано 720 молодиків. До лав Збройних Сил України потрапили 235 юнаків, Нацгвардії  України – 330, Державної прикордонної служби України – 120, Державної спеціальної служби транспорту –35.

пр3

Разом з тим, 40% молодиків, які підлягають призову, більше року ухиляються від служби. Найбільше таких в окремих районах Запоріжжя та в Бердянську. За навмисне ухилення від проходження військової служби комісаріатами області притягнуто до адміністративної відповідальності 904 особи, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

пр4