У Запорізькому міськвиконкомі відбулася зустріч заступника міського голови Валерія Еделєва з аташе з питань співробітництва та культури Посольства Франції в Україні, координатором діяльності “Альянс-Франсез” в Україні пані Елізабет дю Брей де Понбріян.

У рамках зустрічі обговорено питання подальшої співпраці у сфері культури, а також розширення партнерських зв’язків між Запоріжжям та містами Франції. Як було відзначено учасниками зустрічі, партнерські відносини між двома країнами мають давні історичні корені. У роки незалежності України одним із значущих соціально-культурних проектів стало відкриття культурних центрів “Альянс-Франсез”, які сьогодні створені в 10 містах нашої країни, в тому числі  в Запоріжжі. З 16 по 24 березня в обласному центрі, як і у всьому світі, пройшов тиждень французької мови, в рамках якого відбувся ряд культурних заходів і проектів. Їх організатором виступає “Альянс-Франсез”.
Як зазначив заступник міського голови Валерій Еделєв, подальшим кроком у співпраці між двома країнами має стати налагодження партнерських зв’язків між Запоріжжям та містами Франції, в тому числі з французьким містом-побратимом Бельфор. На думку заступника міського голови, в рамках такого співробітництва може бути реалізовано низку культурно-освітніх проектів.

Фото Олександри Будилки