Через кілька тижнів запоріжці зможуть спробувати свої сили в щорічному напівмарафоні «Zaporizhstal Half Marathon»

Цей захід у нашому місті проводитиметься втретє. З кожним роком на марафон з’їжджається більша кількість учасників. Цьогоріч приїдуть гості з інших країн.

Реєстрація учасників проходить на сайті: https://zphalfmarathon.org/. Реєструються учасники за п’ятьма забігами – тестові забіги, індивідуальні, командні, корпоративні та дитячі. Учасники всіх забігів будуть стартувати в одному місці – на бульварі Шевченка.

За словами Дмитра Черницького, генерального директора компанії Run Ukraine, родзинкою запорізького напівмарафону стане його маршрут, який пролягатиме через найкрасивіші місця міста.

Маршрути

Траса основної дистанції – 21 км – пролягатиме крізь ключові історичні частини міста, зокрема острів Хортицю. Бігуни побачать мальовничі види на ріку Дніпро, пробігаючи через міст Преображенського та греблю Дніпрогесу.

Маршрут дистанції 10 км пролягатиме тільки правим берегом, від самого серця Запоріжжя через набережну Дніпра. Усі дистанції стартуватимуть з однієї точки на бульварі Шевченка.

Призовий фонд

Призовий фонд у 2019 році складає 124 000 грн, що майже удвічі більше від минулорічного. По 5 призерів в абсолюті серед чоловіків та жінок на головній дистанції (21 км) отримають від 2500 до 8000 грн. Також будуть нагороджені призери у семи вікових категоріях. Якщо бігуном буде встановлено новий рекорд траси, він отримає винагороду у 5000 грн. Також передбачено додатковий приз за час: 5000 грн для бігуна-чоловіка, якщо він подолає півмарафонську дистанцію менше ніж за 1 год 06 хв. Або для бігунки-жінки, якщо вона перетне фінішну лінію менше ніж за 1 год 15 хв. після старту.

Деталі читайте у новому випуску газети “Запорозька Січ”.

Читайте також: У Запоріжжі набирають обертів екстремальні види спорту