Сьогодні в Запоріжжі та області вітали ветеранів та пригадували роки війни

У Запоріжжі відбулися масові гуляння з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Головним місцем святкування став парк Перемоги. Навіть дощова погода не завадила містянам вшанувати ветеранів. Сотні запоріжців цілими сім’ями відвідали парк Перемоги. Весело та цікаво було всім. Кожен зміг знайти собі розваги до душі.

пб7

Почалося свято з урочистої ходи в супроводі оркестру до стели з орденом Перемоги, куди всі охочі поклали квіти.

пб3

З центральної сцени парку ветеранів привітали представники обласної та міської влади.

– Наші шановні ветерани не шкодували своїх життів і дали нам можливість жити, розвиватися і розвивати місто Запоріжжя. І сьогодні ми говоримо їм найсильніші слова подяки. Я, як представник молодого покоління, кажу, що ми цінуємо, пам’ятаємо, любимо та шануємо їх. Сьогодні бажаємо їм величезного здоров’я. Я впевнений, що наша історія, наша пам’ять служить найкращим прикладом для нас, щоб навчитися цінувати мир і чисте небо над головою, – сказав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

пб8

Приємним подарунком для ветеранів та гостей парку став святковий концерт. Всі бажаючі пригостилися солдатською кашою, взяли участь у майстер-класах, подивилися воєнні фільми під відкритим небом.

пб4

Найпопулярнішою локацією у парку був військово-польовий табір, а також  виставка військової техніки часів Другої Світової війни, організовані музеєм «Фаетон». Багато людей хотіли зробити пам’ятне фото біля легендарної «Катюши» чи ретро-автомобілей, а також послухати їх історію, тим паче що розповідали про техніку співробітники музею, одягнені в військову форму.

пб1

У парку Перемоги відбувся також дитячий турнір з футболу «Кубок Перемоги». Він проводиться у Запоріжжі вже втретє. У турнірі змагалися чотири запорізьких команди. Вперше в ньому взяли участь дівчата, які займаються в новому жіночому відділенні ДЮСШ «Металург».

пб9

Святкували День Перемоги запоріжці сьогодні також у парку Клімова, що в Шевченківському районі. Там байкери влаштували мотопробіг Пам’яті.

пб5

Загалом 9 травня в Запорізькій області було більше ста заходів, присвячених 74-й річниці Дня Перемоги над нацизмом. Як повідомляє відділ комунікації поліції Запорізької області, під час святкування істотних та грубих порушень правопорядку допущено не було.

пб6