Названо учасників фестивалю Khortytsia Freedom, яких обрали люди

31 серпня та 1 вересня в Запоріжжі відбудеться музичний фестиваль Khortytsia Freedom. Цього року на трьох сценах: Ethno Stage, Wake UP Stage, Freedom Stage виступатимуть більше 30 популярних українських виконавців.

На участь у фестивалі надійшло дуже багато заявок від українських гуртів, які хотіли взяти в ньому участь. Тому обирати довелося запоріжцям.

За результатами голосування на сцені Wake Up Stage виступатимуть вісім колективів: FRANCO, Octopus Ink, One Light Inside, From Subway To Soul (Від Метро До Душі), «Хмарно з Проясненнями», Lvivdanceclub, «НЕ лізь БО вб’є», MayDay!MayDay!MayDay!.

Screenshot_240

Як писав сайт «Запорозька Січ», участь у Khortytsia Freedom візьмуть: KARNA ? гуцул-метал ? КАРНА, Alyona Alyona, Green Grey, MOTANKA, EPOLETS, YUKO, Був’є, Folknery, Чумацький Шлях CH.SH., Pianoбой, «КораЛЛі», «Zapaska», «Один в каное», «КАZКА», «Кімната Гретхен», «Роялькіт», MamaRika, «Hudaki Village Band», «Гражданин Топинамбур» та інші.

Спеціальним подарунком для запоріжців та гостей міста буде виступ Арсена Мірзояна, а також легендарного запорізького гурту «Хорта», музиканти якого зібралися знову заради виступу на фестивалі.

Khortytsia Freedom відбудеться в парку Металургів ім. Сацького (біля планетарію). Вхід вільний.

Нагадаємо, в Запоріжжі відбудеться велопарад дівчат.

Читайте також: У Запоріжжі відбудеться п’ятий родинний арт-пікнік.