Жителі Хортицького району обговорюють незрозумілу реорганізацію дитячої поліклініки №5 та жіночої консультації

Запоріжці обговорюють закриття медичних закладів у Хортицькому районі. Йдеться про поліклініку дитячої лікарні №5 та жіночої консультації, розташованої на вул. Рубана.

Зокрема, повідомляють, що з лютого поліклініка закривається на якусь “реорганізацію”. А консультація “переїжджає” до Дніпровського району до пологового будинку №4. Мами маленьких містян каатегорічно проти закриття поліклініки. У коментарях згадують долю обласного шкірвендиспансеру, який також “реорганізували”. А тепер замість працююзого закладу – порожня розграбована вандалами будівля.

дет поликил

За дивним збігом зараз в.о. міського голови Анатолій Куртєв інспектує медичні заклади міста та повідомляє, що за підсумками обіцяє вжити заходів. Мовляв, є установи, де практично немає пацієнтів.

“Таке враження, що ці установи працюють як то кажуть «вхолосту». Напрошується питання: а чи доцільно витрачати бюджетні кошти на опалення напівпустих будівель, в яких знаходяться тільки лікарі і немає пацієнтів? (…) ми зробимо відповідні висновки та розпочнемо здійснювати кроки, направлені на посилення ефективності та продуктивності медичної системи міста”, – написав тимчасово виконуючий обов’язки мера у своєму телеграм-каналі.

Тільки ось у 5-й дитячій поліклініці завжди дуже багато пацієнтів і про “холосту” роботу говорити не доводиться. Тож запорожці сподіваються, що поліклініку залишать працювати.