Валентина та Михайло стали однією з 33 пар, які офіційно оформили свої стосунки 14 лютого

Як повідомляв сайт “Запорозька Січ”, сьогодні в нашому місті справжній весільний бум. Одними з тих, хто взяв шлюб у найромантичніший день року стали запоріжці Валентина та Михайло, розпис яких пройшов у Хортицькому РАЦСі.

141414

– Ми зустрічалися чотири роки, – розповіли молодята. – Одружитися вирішили спонтанно, хоча пропозиція руки і серця було зроблено роки два тому. Подали заяву до РАЦСу 12 лютого і вже 14 одружилися. Обручки нам робили на замовлення з гравіюванням. Майстер підвів та не встиг доробити їх вчасно, тож у нас весілля без них, але ми щасливі, що одружилися. Зараз ми чекаємо на первістка, тому свято та вінчання будуть пізніше.

Молодята отримали від міської влади побутову техніку, яку передав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

11414

Валентині та Михайлу, як першій парі, яка одружилася в Хортицькому РАЦСі, також вручили сертифікат на поїздку на двох до Львова. А ще кожна нова сім’я отримала рамки для фотографій, фіалки у горщиках як символ родинного щастя, а також свічки, які символізують сімейне вогнище.

14.

 

Нагадаємо, сьогодні о 14.00 на бульварі Шевченка встановлюватимуть рекорд за кількістю пар, які одночасно цілуються. Ви ще встигаєте доєднатися!