Майже 60% жителів Запоріжжя довіряють чинному меру Володимиру Буряку

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Центром досліджень проблем громадянського суспільства. В ході вивчення громадської думки мешканців Запоріжжя були опитані 1200 людей віком від 18 років.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк користується найвищім рівнем довіри в Запоріжжі – йому довіряють 58% опитаних. Для порівняння, губернатору Запорізької області Олександру Старуху довіряють лише 15% запоріжців, голові Запорізької облради Олені Жук – 5% респондентів. У світлі останніх подій соціологи також запитали думку містян стосовно інших фігур на політичній арені Запоріжжя. Так, найвищий антирейтинг – у народного депутата України від ОПЗЖ Володимира Кальцева – йому не довіряють понад 70% запоріжців. 20% недовіри має звільнений секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, а переважна більшість – 77% опитаних – взагалі не чули про таку людину.

У розрізі партій лідирує партія Володимира Буряка “Єднання” – її підтримують 21,3% опитаних. Партія “Слуга Народу” потрапила на друге місце з підтримкою в 13,2% запоріжців. У разі дострокових виборів до Запорізької міської ради також проходять партії “ОПЗЖ” та “Європейська солідарність”. Є шанс подолати 5%-й бар’єр у партії Шарія та “Батьківщини”.

Що стосується ймовірних кандидатів на посаду мера Запоріжжя, то Володимир Буряк є безумовним лідером. Рейтинг чинного міського голови, порівняно з минулорічними виборами, майже не змінився – за нього готові проголосувати 52% містян. Інші ймовірні кандидатури навіть не набирають й 10% голосів.

Читайте також: Що думають запоріжці й експерти про розпуск міської ради – дослідження