Мешканці Запоріжжя продовжують висловлювати свою підтримку міському голові Володимиру Буряку

Як писав сайт “Запорозька Січ”, запоріжців обурили звинувачення центральної влади стосовно того, що начебто міська влада не виконує вимог карантинного режиму. Таку заяву зробив Президент України через те, що в місті не зупинили роботу громадського транспорту, та ще й правоохоронці порушили з цього приводу кримінальну справу. Мера Запоріжжя навіть викликали на допит за цією справою. Мешканці Запоріжжя активно стали на підтримку мера Володимира Буряка та створили петицію з вимогою припинити тиск на міського голову.

Подала петицію запоріжанка Олена Макайя. За словами жінки, такий спосіб донести своє ставлення до дій центральної влади вона обрала через те, що вважає дії мера Запоріжжя правильними, а політичний тиск через це – несправедливим.

– Мені не байдужа вся ця ситуація. Я живу в Запоріжжі та щодня бачу, як проходить карантин, як містяни обмежені майже в усьому, в тому числі поїздках. У мене є колеги, які живуть в Хортицькому районі. Електротранспорт туди не ходить, тож їм і без того нелегко в нинішніх умовах добиратися на роботу. А якщо взагалі припинити роботу транспорту, то людям нічим добиратися на роботу. Мер вчинив вірно. Він проявив про нас турботу, а його за це хочуть покарати – це неправильно. Якщо ми не будемо підтримувати нашого голову міста, то хто це повинен тоді робити? – наголосила Олена Макайя.

За два дні за петицію проголосували більше 260 запоріжців. Проте містяни стикнулися з тим, що для того, аби висловити свою підтримку міському голові на сайті електронних петицій, треба пройти “10 кіл пекла”. Це відзначила й сама авторка петиції. На своїй сторінці у “Фейсбуці” жінка написала, що до неї звертаються багато містян та говорять про те, що через технічні проблеми складно залишити свій голос під петицією.

Олена Макайя розповіла, що стикнулася з такими складнощами ще на етапі публікації петиції.

– У мене склалося враження, що це робиться навмисно. Перш ніж зареєструватися, я змінила три поштових скриньки – начебто все нормально, а потім знову все “злітає”. Я витратила щонайменше півтори години, щоб її опублікувати, – зауважила Олена Макайя.

Запоріжанка закликає всіх небайдужих містян не залишати спроб та добиватися того, аби голоси були зараховані. Підтримати петицію можна за посиланням.

Читайте також: У Запоріжжі в аварійному будинку продовжують відновлювальні роботи