«Шлепки», «Сдаться ты всегда успеешь», «У нас на районе», «Я твоя маленькая девочка», «Maybe I, Maybe You», «Синяя вечность»… Такі усім відомі пісні в абсолютно новому звучанні лунали на музичному шоу «Єндорфіни». Концерт пройшов 6-7 березня у ПК «Орбіта». Це музичне шоу готувала вокальна студія «Art-Style» разом з іншими студіями ПК «Орбіти», приурочене до Міжнародного жіночого дня.
– Репертуар різноманітний, оскільки намагалися охопити максимально широку аудиторію, – розповів адміністратор вокальної студії «Art-Style» Сергій Чепіжко. – Учасники різного віку, наймолодшому близько 5 років, а найстаршому 23. Ми організовуємо концерти вже протягом кількох років, але з таким технічним розмахом вперше. Ми довго думали над назвою програми. Вирішили, що «Ендорфіни» буде вдалим, адже насправді це гормони радості, щастя. Людина отримує задоволення від прослуховування улюбленої музики, яку кожен почує на цьому концерті.
На сцені свою творчість представили учасники найкращих вокальних телевізійних проектів та конкурсів України. Серед них – фіналіст телевізійних проектів «Голос країни», «Співай як зірка», переможець телепроекту «TV5 Tribute Show»Дмитро Єременко, учасник міжнародного телевізійного проекту «Народний артист» Дмитро Іванов, учасник телевізійного проекту «Голос. Діти» Тимофій Базаренко та інші вихованці студії«Art-Style».
Всього на концерті було 28 номерів. Здавалося б. такі дорослі пісні не притаманні дітям. Але у дитячому виконанні вони звучали щиро й цікаво. Неочікуваним вибором дітей стала пісня «Шлепки» Олі Полякової. Маленька дівчинка в образі Полякової вийшла на сцену в кокошнику і заспівала пісню з двома хлопцями. Супроводжувався номер і хореографічним виступом. В цілому цей номер вийшов одним із найяскравіших. Серед дітей. виконуючих цю пісню був і Данило Костецький. Хлопець професійно займається вокалом 1,5 роки, а вже виступає на великих сценах. В планах у хлопця спробувати покорити телевізійні українські проекти.
– Сьогодні я співатиму пісню «Круче всех», «Шлепки» разом з Пашею і Машею. Ми співатимемо веселі пісні і мінорні. А пісню «Шлепки» обрали, тому що вона подобається глядачеві і у всіх на слуху. Буде цікаво її послухати у виконанні дітей, – розповів хлопець.7 IMG_9169
У пишній синій сукні на сцену вийшла Олександра Бардаченко, щоб разом з Дмитром Єрьоменко заспівати пісню «Любов на біс». Номер вийшов зворушливим. Дівчина розповіла, що займається вокалом три роки і має неабиякий досвід. Вона говорить, що на сцені головне не боятися, а отримувати від виступу задоволення.
– Такі виступи – це гарний досвід для починаючих виконавців. Співаючи на великій сцені, головне – не панікувати та не переживати, потрібно з цим боротися, тому що почитають тремтіти голос і руки. Потрібно берегти свій голос і отримувати задоволення від виступу. Щоб зберегти голос, не можна пити холодних напоїв, не їсти морозива, – краще випити теплого чаю, не їсти шоколад, не жувати жувальну гумку. Взагалі кожному артисту, щоб виглядати гарно на сцені, не завадить певна дієта, – радить Олександра. – Я виконуватиму сольну пісню Shawn Mendes «Mercy». Співатиму у дуеті з Дмитром Єрьоменко «Любов на біс», та заспіваємо квінтетом. Ці пісні мені подобаються, і я отримую від них кайф. Я проживаю ці пісні.
У організаторів дійсно вийшло зробити справжнє шоу. Кожен виступ супроводжувався грою світла та хореографічними постановками провідних хореографів нашого міста за участю шоу-балетів «Shuan», «Disset» та інших танцювальних колективів.