Запорізький авторинок поповнився ще одним «гравцем» – канадською фірмою, що торгуватиме вживаними електромобілями з Нового світу. Минулої п’ятниці на Набережній магістралі в урочистій обстановці було відкрито автоелектросалон.

Родзинкою презентації стала участь надзвичайного та повноважного посла Канади в Україні Романа Ващука, який цими днями перебував з робочою поїздкою у Запорізькій області. До речі, власник фірми, що є громадянином Канади, ще 20 років тому був запоріжцем.

На відкритті автосалону «перепало» й новоствореній патрульній поліції Запоріжжя. Власник автосалону подарував запорізьким «копам» 10 велосипедів. Прес-служба управління патрульної поліції в Запоріжжі зазначає: «Найближчим часом на вулицях Запоріжжя з’явиться 10 велопатрулів, які будуть патрулювати паркові та рекреаційні зони міста, а також о. Хортицю. Велосипеди патрульних обладнали спеціальними світлодіодними відбивачами, маячками та захисними шоломами. В Україні велопатруль діє вже в Києві, Одесі, Хмельницькому, Дніпропетровську, Полтаві та Тернополі».

У двоколісному подарунку, враховуючи «тяжіння» Національної поліції до екологічно чистого та економічно ефективного транспорту, можна вгледіти й тонкий натяк на можливу автоспівпрацю з «прицілом» на модернізацію автопарку патрульної поліції електромобілями. Адже, як відомо, сьогодні «копи» патрулюють вулиці міста на наймасовіших гібридних авто «Тойота-Приус».

Володимир ГЕРАСІН,

фото прес-служби УНП у м. Запоріжжя